آغاز آموزش تلویزیونی دانش‌آموزان از ۱۵شهریور

وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش‌های تلویزیونی دانش آموزان از ۱۵ شهریور ماه از سر گرفته خواهند شد.

انتخاب: وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش‌های تلویزیونی دانش آموزان از ۱۵ شهریور ماه از سر گرفته خواهند شد.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در نهمین نشست شورای هماهنگی ارتقای شاخص‌های آموزشی و پرورشی مناطق محروم و کمتر توسعه یافته اظهار کرد: توسعه عدالت یکی از مهمترین اولویت‌های جمهوری اسلامی است که در فرمایشات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بر آن تأکید شده است.

او با بیان اینکه عدالت در آموزش و دسترسی به یادگیری برابر یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه کرد، گفت: جوامعی که می‌توانند فرصت‌های آموزش را به خوبی توزیع کنند، از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کنند.

حاجی میرزایی با بیان اینکه فرصت‌های آموزشی باید به‌ طور مساوی در کشور توزیع شوند، گفت: آموزش و پرورش تمام تلاش خود را کرده است تا دسترسی‌ها را توسعه دهد.

وزیر آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر جمهوری اسلامی عملکرد خوبی در زمینه آموزش در سطح منطقه داشته است.

او با بیان اینکه ۱۰ هزار مدرسه در کشور با زیر ۱۰ نفر دانش آموز در حال فعالیت هستند، گفت: بررسی‌ها نشان داده که سهم محرومان در ترک تحصیل بیشتر از دیگران است.

وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: ما نباید کار را رها کنیم و باید برای مشکلات موجود در حوزه آموزش، تدابیری داشته باشیم.

حاجی میرزایی با بیان اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، اصل بر حضور دانش‌ آموزان در مدارس است، افزود: هر جا به ما اجازه داده شود، مدارس ما دایر خواهند شد و دانش‌آموزان باید حضور داشته باشند.

او ادامه داد: قطعا کرونا پدیده قطع آموزش و ترک تحصیل را به وجود آورده و سهم محرومان در این راستا بیشتر است.

حاجی میرزایی با بیان اینکه مواجه شدن با این بیماری باعث شد تدابیری برای افرادی که دسترسی به آموزش مجازی ندارند اندیشیده شود، گفت: ۳۰ درصد از مدارس که دارای ۸ تا ۱۰ درصد از دانش‌آموزان هستند، در مناطق زیر ۳۵ نفر درس می‌خوانند.

حاجی میرزایی با بیان اینکه زمانبندی و یا زوج و فرد کردن مدارس روش‌هایی هستند که در نظر گرفته شده‌اند، گفت: برای هر مدرسه طرحی در نظر گرفته خواهد شد تا دانش‌آموزان در مدارس حضور پیدا کنند.

حاجی میرزایی تصریح کرد: در کنار همه تلخی‌هایی که کرونا داشت در حوزه آموزش اگر بتوانیم آموزش مجازی را به خوبی گسترش دهیم، می‌توانیم با استفاده از بهترین معلم‌ها، محتوایی هماهنگ و در بالاترین سطح بین همه دانش‌آموزان ارائه کنیم.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امروز باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم، گفت: باید یک کمپین اجتماعی تشکیل شود تا مردم در این حوزه ورود و به یکدیگر کمک کنند.

او با بیان اینکه توانستیم در این مدت زمان‌هایی را که دانش‌آموزان به مدرسه نمی‌رفتند، با استفاده از آموزش‌های تلویزیونی مدیریت کنیم، گفت: آموزش‌های تلویزیونی دانش آموزان از ۱۵ شهریور ماه از سر گرفته خواهند شد.

وزیر آموزش و پرورش درباره مشکلات آموزش‌های تلویزیونی گفت: ارتباط یک طرفه در آموزش‌های تلویزیونی موجب شده است امکان دریافت مطالب و کنترل وجود نداشته باشد.

وزیر آموزش و پرورش افزود: اجرای سیاست آموزش‌های مجازی نیازمند تهیه ابزار‌هایی است که باید حتماً در دسترس دانش آموزان قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزايش بازديد گوگل
بک لینک
آموزش سئو
آپدیت نود 32
سئو سایت
لایسنس نود32
ترمیم مو
فروش کتراک
فروس سولفات
گلوتن ذرت
نیتریت سدیم
pop and lock
ثبت شركت
خرید vpn ساکس
خرید اکانت اسپاتیفای
فروش آب اکسیژنه
پارتیشن شیشه ای
ثبت شركت
خرید لایسنس
اسکیت و اسکوتر
خرید هاست
چراغ خطی
داهوا
پاورپوینت پایان نامه
کفپوش اپوکسی
خرید اپل ایدی
سئو وب سایت
حرف اخر
انجام پروژه دانشجویی عمران
تشخیص ترکیدگی لوله
سفارش سئو
سایت ترجمه
قالیشویی شمال تهران
خرید لیسانس با استعلام
آموزش آیلتس آنلاین
آبنمای خانگی
قیمت میلگرد اصفهان
خرید لپ تاپ ارزان
بهترین وکیل کیفری
کمربند طبی
هایک ویژن
سینک فانتونی
تعمیر یو پی اس apc
فروش یو پی اس مکلسان
تعمیر یوپی اس
قیمت فولاد